Galéria

Cenová ponuka

Segmentové Brány

Dvojkrídlové Brány

Priemyselné Brány

Segmentové Garážové Brány

Segmentové garážové brány sú ideálnym riešením pre vás. Sú to brány takmer bez údržbové. Použitý panel o hrúbke 40 mm je plnený polyuretánovou penou a má pridané medzi-segmentové tesnenie. Brána je vybavená celo obvodovým tesnením, dolným komorovým tesnením, čo zaručuje ideálne dosadnutie k podlahe. Tieto brány sa ovládajú motoricky alebo aj ručne. Vďaka pružinám umiestnených na nadpraží, sa tieto brány ovládajú veľmi ľahko. Celá konštrukcia je pozinkovaná žiaruzdorným zinkom, čo zabezpečí dlhú životnosť celej brány.

Dvojkrídlové Garážové Brány

Dvojkrídlové garážové brány sú tradičným no dnes už zriedkavým zatváraním garáže alebo iných objektov celá konštrukcia je vyrobená z dutých Hliníkových profilov spojených pomocou vložiek a rohov z umelej hmoty (niektoré verzie sú zvárané).

Závesy, zámok z patentovanou vložkou, gumové tesnenie po celom obvode určujú vysokú kvalitu konštrukcie brány. Vyrábajú sa na mieru zákazníka – zateplené /Termo izolačný panel.

Priemyselné Garážové Brány

Za priemyselné brány sa považujú brány, ktoré sú vyššie ako 3000 mm. Z konštrukčného hľadiska ide o špeciálny panel, ktorý je síce podobný tomu, ktorý je na bránach garážových ale ide o špeciálny zosilnený panel z vnútra, ktorý zabezpečí pevnosť a dlhú životnosť brány. Tieto brány sa dajú vyrobiť aj zo zabudovanými servisnými dverami /dvere v dverách/.

Použitie:

  • Na objektoch záchranných zložiek – pohotovosť, polícia, hasiči,…
  • Autoopravovne
  • Výrobných halách
  • Hangáre na lode